Vestuvės – kas tai, arba ką reiškia, jeigu jus nemokate fotografuotis

 Sveiki, šiandien aš, kaip vestuvių fotografas norėčiau vėl įterpti kelis žodžius į jūsų pasiruošimo vestuvėms įkarštį. Truputi pažvelgsime į vestuves iš filosofinės pusės. Papasakosiu, kaip aš tai suprantu, kam tai, kas man svarbu, o ką galima būtų nustumti į antrą planą. Būsiu su jumis ganėtinai atviras. Jeigu jau prisiruošėte skirti laiko šiam skaitalui aš negaliu sau leisti elgtis nepagarbiai ir meluoti.

 

Varom? Varom!

 

Visų pirma vestuvės tai ritualas, sujungiantis šeimas. Ir be abejo tai didelė šventė. Puota. O šventės metu ką reikia daryti?

 

Teisingai! Švęsti! Nuoširdžiai kviečiu jūsų geriausias nuotaikas, juk priežastis tam yra kaip niekad šventiška ir iškilminga! Nereikia kankinti save trijų valandų fotosesijomis karščio metu, nei save, nei savo jaunąjį, nei svečius.

 

vestuviu fotografas

 

Tai ne fotosesija, kai jus esate prie krūmo, aplink laksto kelis fotografai ar operatoriai, o svečiai ir artimieji kaip paliktieji laukia parke prie suoliuko, bevalgydami sumuštinukus su dešra, kuri pagulėjus po atvira saule įgauna “nuostabų” vaizdą.

 

Aš nebandau jus įtikinti atsisakyti vestuvinės fotosesijos. Kaip tai turėtų atrodyti papasakosiu šiek tiek žemiau. Internete daug skirtingos informacijos, kad vestuvių fotosesija turėtų trūkti bene 3 valandas, po to reikia trumpai užkąsti ir tada tęsti toliau. Juk tik išgyvenus didžiausias kančias ir pritrynus begalę pūslių gimsta tikras menas. Ane? Tikrai mačiau tokius straipsnius ir manau jus galėtumėte lengvai juos rasti.

 

Aš labai mėgstu žmones, kurie nenori ilgai fotografuotis. Kurie nori praleisti daugiau laiko su šeima, draugais ir pailsėti savo vestuvėse, o ne lėtai keptis po saule būnant didelio objektyvo taikiniu. Todėl kad, kaip minėjau aukščiau, vestuvės – tai didelė šventė!

  

Nemėgstate fotografuotis? Puiku!

 

Nemokate fotografuotis? Dar geriau!

 

Mokėjimą fotografuotis, kaip man atrodo neįmanoma pamatuoti. Kažkas skaniai gamina, kažkas gerai skaičiuoja, kažkas stato gražius namus, o kažkas moka daryti gražias šukuosenas. Mokėti fotografuotis… Čia kaip? Mokėjimas fotografuotis turi kažką bendro su vienaragiais, žmogumi – voru arba Kalėdų Seneliu. Kai kurie viskuo tuo tiki, bet realybėje to nėra. Nors dėl žmogaus – voro asmeniškai pas manė yra išlikę abejonių ir vaikystės svajonių… 🙂

 

Jums nereikia daug laiko fotosesijai. Daugiausiai pusantros valandos – tai kai jau ir sąlygos ir nuotaikos tam labai palankios. Ne tiek daug nuotraukų iš fotosesijos atlaikys išbandymą laiku. Rimtai. Aš net pasakyčiau, kad atlaikys viena-dvi-penkios nuotraukos. Tam, kad jas padaryti jums nereikia daug laiko. Skirkite laiko sau, šeimai, svečiams. Jus pakvietėte juos tam, kad galėtumėte pasidalinti su jais savo švente ir laime. Tai ir dalinkitės. Duokite sau galimybę gauti visus tuos apkabinimus, išgirsti visus tuos komplimentus, kurių, patikėkite, bus begalė.

vestuviu fotografasvestuviu fotografas

 

Kada jus žiūrėsite šias nuotraukas, jus prisiminsite, kas vyko tuo metu, ką jus jautėte, pilnas prisiminimų spektras bus su jumis. O kai jus žiūrėsite į tai, kaip jus stovėjote prie obels prisiminsite tik kaip atrodėte, kaip jums buvo karšta arba kaip jums nutrynę kojas aukštakulniai.

 

Pabūkite su artimais. Mes visi susimatome su jais ne taip dažnai, kaip to mums norėtųsi. Esu įsitikinęs, kad kai kurie atvažiuos net ir iš kitų miestų ar kitų šalių tik tam, kad galėtų pasidžiaugti su jumis. O mama jau nevienerius metus įsivaizdavo tą dieną, kai jos dukra ištekės Mama dar sūnui nebaigus mokyklą jau įsivaizdavo dieną, kai jis ves tokią nuostabią merginą.

 vestuviu fotografas

 

Patikėkite, tai 1000 kartų svarbiau nei pati gražiausia nuotrauką padaryta Bernardinų sode. Padarykite sau didžiausią dovaną, kurią tik galite padaryti patys sau per savo vestuves – pailsėkite!

 

O kaip padaryti taip, kad nuotraukose tai atrodytų gražiai, kaip padaryti taip, kad žvelgiant į jas jus iš naujo prisimintumėte šią dieną – patikėkite tai man. 🙂

vestuviu fotografasvestuviu fotografas

— Vestuvių fotografas Jevgenij Misevič

Vestuvių fotografavimas visoje Lietuvoje, kreipkitės el. paštu info@vestuviumagija.lt arba tel. +370 (678) 86 207

 

 

 

× Cancel