Kaip suderinti fotosesiją – pasivaikščiojimą ir fotosesiją su draugais

Sveiki!

Šiandien norėtusi su jumis aptarti vieną amžiną problemą. Kaip apjungti viską viename: ir pasivaikščiojimą su fotografu bei filmuotoju, ir su svečiais, ir patiems pailsėti, ir kad svečiai nenuobodžiaušų ir dar, dar, dar.

Atsakymas į šį klausimą yra labai paprastas. Jis ant tiek paprastas, kad jį sudaro tik vienas žodis.

Niekaip 🙂

Tai neįmanoma. Kaip jus nenorėtumėte, bet patirtis parodo, kad tai neįmanoma. Buvo bandoma ne vieną kartą. Su skirtingais žmonėmis. Su skirtingom priemonėm. Ir nei karto nepavyko. Yra tik vienas būdas sutalpinti viską į vieną dieną – tai reikia atskirti. Aš pabandysiu jums papasakoti, kaip tai būtų geriausia padaryti.

Jokiu būdu nebandysiu išaukštinti fotosesiją – pasivaikščiojimą, nenoriu įtikinėti ir įkalbinėti jus ilgiau fotografuotis, pozuoti, daryti nuostabias nuotraukas, kurios liks su jumis visam laikui ir t.t. Ne. Net gi atvirkščiai.

Įsivaizduokite, vestuvės vyksta visą dieną, maždaug 10 – 12 valandų, retai kada trumpiau. Kad ir nuo 11 ryto iki 11 vakaro. Čia mes įtrauksime pasiruošimus, ceremoniją, fotosesiją ir banketą. Iš visos dienos fotosesija užima maždaug valanda – pusantros. Visą likusį laiką fotografas gaudo momentus, fotografuoja reportažą, ieško rakursų ir emocijų.

Idealus planas vestuvių fotosesijai ir vienintelė versija sekmingos fotosesijos – pasivaikščiojimo – padalinti tai į 2 dalis. Pirmą dalį geriausia įgyvendinti dar iki ceremonijos ar santuokos rūmų. Po pasiruošimų jus su jaunikiu ir fotografais bei filmuotojais keliaujate fotografuotis be artimųjų ir draugų. Jiems dar užteks laiko, patikėkite. 🙂 Jus važiuojate į išanksto pasirinktą vietą ir fotografuojates. Tam nereikia duag laiko, pusantros valandos tikrai turėtų užtekti. Ir viskas! Toliau galima pamiršti apie fotosesiją. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės.

Labai patogu kviesti svečius iškarto prie ceremonijos vietos, todėl kad fotosesija jau įvyko ir jiems nereikės jūsų niekur laukti, nuobodžiauti ir vaikščioti parke, nežinant ką nuveikti. Po ceremonijos jus jau važiuojate su svečiais kur nors, kur leidžiate laiką kartu. Taip jus išvengsite frazes: “Draugai, jus kol kas pabūkite čia, štai jums šampano ir sumuštinukų, o mes kol kas pasivaikščiosime su fotografu”. Tai visada skamba nelabai maloniai. Visada kas nors bando eiti su jumis ir net gi sugalvoja “padėti”. Jus aišku bandote jį atkalbėti ir t.t. Patikėkite, daug paprasčiau, jeigu jus iš anksto nusifotografuosite dviese ir po to jums jau nereikės skirtis su svečiais.

Labai svarbus momentas! Mielieji, fotografuokitės su svečiais. Su merginomis, su vaikinais, su vienais ir kitais kartu, su artimaisiais ir t.t. Geriau iš anksto suplanuoti šią dalį. Tam nereikia skirti labai daug laiko. Priklauso nuo svečių skaičiaus. Tai galėtų užtrukti nuo 15 minučių iki valandos. Pasistenkite nieko nepamiršti. Šios nuotraukos galbūt ir neturi jokios meninės vertės ir nelaimės apdovanojimų parodose, bet praėjus metams būtent jos gali tapti pačiomis brangiausiomis. Svečiai irgi ruošėsi jūsų šventei, pirko naujas sukneles, ėjo į grožio salonus ir jiems bus labai malonu, jei jus skirsite jiems laiko ir dėmesio. Taip pat jie nenuobodžiaus. Jus net neįsivaizduojate, kokie pozityvus atsiliepimai būna po tokių bendrų veiklų. Kadangi dažniausiai svečiai paliekami nuobodžiauti, o taip jus padarysite, taip, kaip beveik niekas nedaro ir tikrai maloniai nustebinsite visus. Bei jus patys gausite begalę gerų emocijų.

Vestuvių fotosesija Lazdijuose

Vestuvių fotografavimas visoje Lietuvoje, kreipkitės el. paštu info@vestuviumagija.lt arba tel. +370 (678) 86 207

× Cancel