vestuviu fotografasVestuvių fotografas bei filmuotojas, be šitų žmonių vestuvių šventes jau nebeįmanoma įsivaizduoti. Tokią gražią šventę ir visas nuostabias emocijas jos metu tiesiog privalu įamžinti. O tam reiktų rinktis tos srities profesionalus, nes vestuvių juk nebepakartosi, o nuotraukų, kaip ir vestuvių, norisi tobulų. Vestuvių fotografas – yra tai kuo šiuo metu ieškote? Todėl turime jums pasiūlymą!

Jūsų šventę įamžins fotografas Jevgenij Misevič ir štai ką jis sako apie vestuvių fotografavimą: “Matyt nesumeluosiu teigdamas, kad kiekviena moteris tą dieną atrodo tiesiog tobulai, o vyrai be galo elegantiškai. Ir ne tik dėl vestuvinių apdarų, mane labiausiai žavi žibančios jų akys ir didžiausia nuoširdumo doze. Būtų nuodėmė to neįamžinti, juk vestuvių nuotraukos visą gyvenimą jums primins tą nuostabią dieną”

Ilgametę fotografavimo patirtį padėjo sukaupti tokie užsakovai, kaip reklamos ir medijos agentūros, Juozas Statkevičius, Dione ledai, Apranga, suknelių kūrėjai iš Anglijos JEVA, Švaros Broliai ir kt., tad galėsite nesijaudinti dėl atlikto darbo kokybės.

Susisiekite jau dabar el. paštu info@vestuviumagija.lt arba tel. +370 (678) 86 207