2017 metų karščiausių vestuvių dainų top 25

Sveiki, šiandien norėčiau pakalbėti šiek tiek kita tema nei įprastai, bet manau tai vienas iš svarbiausių dalykų, sukuriančių vestuvių atmosferą. Ir nors tai nebus tiesiogiai susiję su vestuvių fotografija, tačiau patikėkite tai tikrai susiję, ir žemiau aš paaiškinsiu kodėl.

 

Muzika vestuvėse. Taip, šiandien kalbėsime apie muziką. Įdomu tai, kad jei kai kurie hitai vestuvėse skamba kokius metus, tai kai kurie hitai greitai tampa amžina klasika. Kodėl taip svarbi muzika vestuvėse ir kaip tai susiję su vestuvių fotografija? Na, įsivaizduokite, nuo ryto jus ruošiatės, tada keliaujate į fotosesiją, ceremoniją (kodėl fotosesija prieš ceremoniją yra geriau pasakojau čia), banketą. Visur jus lydi jūsų vestuvių fotografas, kuris fiksuoja vestuvių akimirkas. Banketo metu, po visų oficialių dalių ateina metas šokiams. Ir jei jūsų fotografas yra patyręs, jis žino, kad šokiai, tai puiki galimybė gauti gerų kadrų su nuoširdžiomis žmonių emocijomis, kai visi atsipalaidavę ir tiesiog mėgaujasi vakaru. Štai čia ir atsiranda muzikinis klaustukas. Kas turi skambėti vestuvėse, kad svečius trauktų į šokių aikštelę?

Nepagalvokite, aš nesu nusistatęs prieš senus gerus šlegerius, bet nepamirškime, kad vis dėlto už lango jau 2017 metai ir vien šlegerių nebe užteks. Bei jus manau irgi nenorėtumėte svečių akyse atrodyti senamadiškais, tiesa? Geriausiai publiką išjudins jau žinomi ir tik populiarumą įgaunantys hitai. Aišku, galima viską patikėti vestuvių muzikantams. Bet mano patarimas būtų bent jau tam tikrą dainų sąrašą vis dėlto perduoti savo muzikantams, kad jie galėtų įsivaizduoti, ko jus tikitės iš jų ir kad vestuvių vakaro metu nekiltų jokių nesusipratimų dėl skirtingų muzikos skonių.

Kadangi dabar yra naujų metų pradžia aš nusprendžiau apžvelgti ir surinkti naujausių dainų Top 25 sąrašą, kurios mano manymu turėtų nuskambėti kiekvienose 2017 metų vestuvėse. Tarp visų dainų jus rasite, kaip jausmingas James Arthur, John Legend, Ellie Goulding, taip ir išjudinančias Bruno Mars, Justin Timberlake bei Ariana Grande dainas. Jus galite išsaugoti šių dainų sąrašą arba tiesiog persiųsti šį straipsnį savo vestuvių muzikantams ir jie tikrai atsižvelgs ir įtrauks jums patikusias dainas į jūsų vestuvių grojarašti.

2017 metų karščiausių vestuvių dainų top 25:

Beyoncé: “All Night”

Emeli Sandé: “Breathing Underwater”

The Chainsmokers: “Paris”

Ed Sheeran: “Shape Of You”

Sigala & Digital Farm Animals: “Only One”

Zayn Malik & Taylor Swift: “I Don’t Want to Live Forever”

Ed Sheeran: “Castle On The Hill”

DJ Snake & Justin Bieber: “Let Me Love You”

Bruno Mars: “24K Magic”

Rihanna: “Love on the Brain”

John Legend: “Love Me Now”

Dua Lipa: “Blow Your Mind (Mwah)”

The Weeknd ft. Daft Punk: “I Feel It Coming”

James Arthur: “Say You Won’t Let Go”

Ricky Martin: “Vente Pa’ Ca”

Train: “Play That Song”

Shakira: “Chantaje”

Ariana Grande: “Into You”

Rae Sremmurd ft. Gucci Mane: “Black Beatles” 

Ariana Grande ft. Nicki Minaj: “Side to Side”

The Chainsmokers ft. Daya: “Don’t Let Me Down”

Calvin Harris ft. Rihanna: “This Is What You Came For”

Andy Grammer: “Fresh Eyes”

Ellie Goulding: “Still Falling for You”

Justin Timberlake: “Can’t Stop the Feeling”

Gražių šokių!

— Vestuvių fotografas Jevgenij Misevič

Vestuvių fotografavimas visoje Lietuvoje, kreipkitės el. paštu info@vestuviumagija.lt arba tel. +370 (678) 86 207

 

× Cancel